Klûnen langs (0)13 steden

Klunen in Kruikenstad

 5 Februari 2023
 14.00 uur
 Korte Heuvel, Tilburg

Klûnen in Kruikenstad 2023

In Kruikenstad wordt gekluund op zondag 5 februari. Op de Korte Heuvel zijn (0)13 cafés omgetoverd tot Friese steden. Bij elke kroeg moeten deelnemers een stempel halen voor hun Klûnkaart, waarna ze een bewijs van deelname ontvangen.

De Klûntocht is een unieke voorbereiding op carnaval in Kruikenstad en wordt omlijst door optredens van verschillende carnavalsartiesten en dj’s. De Klûntocht begint om 14.00 uur en duurt tot 20.00 uur. Na afloop gaat het feest door in de cafés.

klunen tilburg kruikenstad poster 2023
Altijd zin? Schrijf je in!

Wij liggen bovenop


Heb jij ook altijd zin in carnaval? En heb je zin om vaker vette carnavalscontent te lezen? Schrijf je gratis in als Goudgeel Member en ontvang als éérste leuke carnavalspost. Wedden dat onze e-mails bovenop jouw leesstapel komen te liggen?

Ik schrijf me in