Verdriet van carnaval (terugkijken)

Verdriet van carnaval (terugkijken)

 14 Februari 2024
 4:08 pm
 Terugkijken via 2Doc.nl

Verdriet van carnaval

In deze documentaire gaat de Bossche filmmaker Frank van Osch op zoek naar de ziel van carnaval bij markante carnavalsvierders in Grolle, Oeteldonk (Den Bosch) en Oeles-Riek (Tegelen).

Het is een film over het leven, met een lach en een traan, zoals dat weerspiegelt wordt in carnaval, in het jaar waarin het niet door kon gaan. Daarmee is deze documentaire een ode aan het allermooiste volksfeest van het Zuiden en Oosten. Samen vertellen de hoofdpersonen het verhaal van de diepgewortelde ziel van carnaval.

In de documentaire komt muziek, film en fotografie samen. Zo zien we prachtige portretten, gemaakt door de prijswinnende fotograaf Jan Banning. Ook speelt de filmische muziek die Jesse Passenier componeerde, een grote rol in de documentaire.

Verdriet van carnaval kijken

Je kunt de documentaire hier terugkijken.

Bron foto: Verdrietvancarnaval.nl

Altijd zin? Schrijf je in!

Wij liggen bovenop


Heb jij ook altijd zin in carnaval? En wil je vaker tof/sjiek nieuws lezen? Schrijf je in als Goudgeel Member en ontvang als éérste leuke carnavalspost. Wedden dat onze e-mails bovenop jouw leesstapel liggen?

Ik schrijf me in